Tetování

Před tetování je, velice důležité dobře se rozhodnout, jaký motiv člověk doopravdy chce.
Tetování je pro každého určitým symbolem, vyjádřením vlastní individuality.
Proto vše, co si člověk nechá zobrazit na svém těle, by ho mělo alespoň zčásti charakterizovat.

Ženy a děvčata si nejčastěji nechávají tetovat různé ornamenty, květy nebo zvířata. Nejčastějším místem je lopatka, okolí pupíku, spodní část zad. Muži a chlapci si zase pro místo tetování nejčastěji vybírají ramena nebo záda. Bolest, kterou tetovaný při proceduře pociťuje, každý člověk vnímá jinak. Většinou jde o pocit pálení či svědění. Nejhorší jsou první minuty, potom se díky endorfinům stává tetování snesitelnějším. Nejvíc bolí tetování na spodní části zad, vnitřní časti paží a stehen, krku nebo prstech. Umístění tetování je poměrně důležité, je třeba si uvědomit, že tetování není krátkodobá záležitost, a to, co se líbí dnes, nemusí se líbit o několik let později. Ženy by si měly uvědomit, že v budoucnosti jim tetování může vadit v práci, při výběru oblečení, ale také s postupným přibýváním věku. Tetovaní lidé jsou stále někdy považováni za pochybné existence, hlavně starší lidé mají vůči potetovaným předsudky. Je proto dobré, aby člověk uvážil všechna pro a proti a dobře si rozmyslel, jaký druh a rozměr tetování si vybere a na jaké místo si ho nechá umístit. Nejlepší je dát se tetovat na podzim, v zimě nebo na jaře. Léto se nedoporučuje, protože místo se hůře hojí. Kvůli častějšímu pocení se místo může zanítit a vzniknout infekce. Také se nedoporučuje konzumace alkoholu v období jednoho dne před a po aplikaci tetování. To stejné platí pro léky proti bolesti a kávu, jelikož zvyšují krevní tlak a ředí krev, proto by mohly způsobit silnější krvácení. Je potřeba připomenout, že tetovat se smí jen osoby starší 18 let, v opačném případě je potřebný souhlas rodičů.

Tetování trvalé

Trvalé tetování - nabídka služeb

Tetování - trvalé
(ornamenty, motivy dle katalogu, individuální motivy)
cena dohodou dle velikosti a náročnosti provedení.
Cena od 1 000 Kč(zákaldní cena)

Estetické - koreční tetování

Použitím vhodného pigmentu, technikou mikropigmentace - tetování, lze zkorigovat různé vady kůže (odchylky od normálu). Jsou to například různé depigmentace, ať už vlivem stárnutí nebo po úrazech.

Motivy ke stažení

Japonské tetování

Mezi aktuální současné trendy patří japonské tetování. Není to klasické tetování jaké určitě znáte, ale dočasné tetování japonským práškem, které vydrží 2 - 4 týdny. Na svém těle si můžete nechat ztvárnit cokoli. Efekt je víc než dokonalý a určitě oslníte nejenom své přátelé v létě na pláži, ale také na party nebo ve společnosti.

CO JE JAPONSKÉ TETOVÁNÍ?

Říká se tomu sice tattoo, tetování, ale o klasické tetování nejde, protože se časem smyje. Postup je trochu jiný, do kůže totiž barvu nevpichujeme, ale na kůži malujeme. K tomu, aby na kůži mohl vzniknout ornament, používáme speciální prášek určený právě pro tento druh tetování. Barvu zředíme vodou, až vznikne hustší emulze. Ta se na kůži nanáší kovovým hrotem, který má na konci kulatou špičku ve tvaru špendlíkové hlavičky. Špička slouží k nanášení a roztírání barvy. Japonské tetování je zcela bezbolestné a lze ho aplikovat opravdu kamkoliv....

JAKÝ JE POSTUP?

Nejprve si zákazník vybere motiv, který chce na kůži namalovat. Pak vytvoříme šablonu, podle které budeme kreslit. Před nanášením se musí ještě pokožka odmastit. Barva se tak bude lépe vstřebávat do kůže. Poté začíná samotné tetování.

JAK DLOUHO JAPONSKÉ TETOVÁNÍ VYDRŽÍ?

To záleží na tom, na jakém místě obrázek je, jaký má zákazník typ kůže a jak se o japonské tetování stará. Před každým sprchováním se doporučuje namalované místo namazat silnou vrstvou mastného krému, nejlépe vazelíny. Pleť je pak vláčná a obrázek se tak rychle neztrácí. Průměrně ale japonské tetování vydrží v dobré kvalitě 2 - 4 týdny.

JSOU NĚJAKÁ RIZIKA TOHOTO TETOVÁNÍ?

Jen ve výjimečných případech může u alergiků dojít k reakci (svědění, zčervenání kůže), jelikož se nejedná o přírodní produkt, ale o chemickou barvu.

Fotogalerie prací


Mobil: +420 724 047 612
E-mail: kosmetika.iveta@email.cz

Pracovní doba: Po - Pá - dle objednávek, možnost přizpůsobení se potřebám klientů.